Ochranárske Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Divoké Kmene

+3
Sandra
XY
Admin
7 posters

Goto down

Divoké Kmene Empty Divoké Kmene

Odoslať pre Admin Št január 15, 2009 2:06 pm

Divoké Kmene

Hra Divoké Kmene je podobne ako pri Traviáne o boji o nadvládu, budovaní miest, atd´ sytuovaný v stredovekom prostredí. Hrali ste už niekedy Divoké Kmene?


Naposledy upravil Admin dňa So september 19, 2009 1:00 pm, celkom upravené 1 krát.

Admin
Administrátor fóra

Počet príspevkov : 386
Registration date : 11.01.2009

Návrat hore Goto down

Divoké Kmene Empty Re: Divoké Kmene

Odoslať pre XY Pi január 16, 2009 12:26 am

Ak je niekto zvyknutý na nejaký disign a potom ide na hru, ktorá je o tom istom a to úplne, iba jediné čím sa to líši práve ten disign, tak si tie rozdieli všíma do takej miery, že mu až viadia.
XY
XY

Počet príspevkov : 38
Registration date : 13.01.2009

Návrat hore Goto down

Divoké Kmene Empty Re: Divoké Kmene

Odoslať pre Admin St január 21, 2009 5:35 am

To by som povedal, že to je veľmi individuálne.

Admin
Administrátor fóra

Počet príspevkov : 386
Registration date : 11.01.2009

Návrat hore Goto down

Divoké Kmene Empty Re: Divoké Kmene

Odoslať pre Sandra Po február 09, 2009 11:49 pm

Máte zvláštne zábavky. Radi sa chlapci hrajete na bojovníkov? čo z toho máte? Ja som to hrala chvíľu, ale nebavilo ma čakať na suroviny. Kým sa mi nazhromaždovali nejaké suroviny som to už dávno vypínala, lebo mi toho ukradli rovnako ako moje bane vyprodukovali a navyše je to do značnej miery strata času. Tak divoké kmene? Hm... Mala som tam 15.útokov za deň a celá moja hra pozostávala v čítaní hlásení o tom koľko mi tam toho na divokých kmeňoch ulúpili.

Sandra

Počet príspevkov : 112
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 12.01.2009

https://zeleny.slovakforum.net/html-h2.htm

Návrat hore Goto down

Divoké Kmene Empty Re: Divoké Kmene

Odoslať pre Admin Ut február 10, 2009 3:58 am

Tak "čo z toho máme"...
Tak napríklad sekundárna záležitosť na divokých kmeňoch je aj to, že tam naväzuješ známosti, lebo sa tam v podstate zoznamuješ. Nieje to iba pri vytváraní aliancii. Keby sa v tej hre nelúpilo, tak by ju skoro nikto nehral, ale je fakt, že je toho v tej hre lúpeného dosť veľa.

Tak ja teraz hrám skôr Travián než tie Divoké Kmene, ale tak, či tak by som to nenazval nudov. Jasné, že sú tam dlhé čakačky na suroviny, ale na druhú stranu to je pre udržanie napätia. ja som odtiaľ tiež skoro odišiel kvôli čakačkám na základné suroviny, ale ak vidíš, že sa ti darí napriek tomu, že ti nič nehrá do karát, tak ťa to začne baviť.

Ked´sa mám priznať, tak ja som tam toho tiež dosť veľa nalúpil. Ani tak nie v Divokých kmeňoch, ale skôr v Traviáne. Ja som mal dedinu na severovýchode, neviem kde ty.

Admin
Administrátor fóra

Počet príspevkov : 386
Registration date : 11.01.2009

Návrat hore Goto down

Divoké Kmene Empty Re: Divoké Kmene

Odoslať pre Maja St február 11, 2009 12:29 am

Tie vaše divoké kmene sú pre ľudí, ktorý sú v školskom veku, alebo jednoducho nevedia čo s časom. Ak niekto nevie využiť svoj čas a teda, ani žiadny potenciál, tak je pre neho ideálne sadnúť si k monitoru a zahrať si nejakú hru ako napríklad tie spomínané divoké kmene. O to viac, že v tej hre sa skoro nič nedeje a už len ten názov: "Divoké Kmene" vo mne evokuje niečo "nomádskeho" a predpotopného. Až budem mať dieťa, tak sa určite poteším skôr tomu ak bude hrať divoké kmene, než by mal skúšať napríklad nejaké drogy na ulici, ale aj u toho decka by som zvažovala, či nemôže robiť aj niečo užitočnejšie a nie stráviť roky dectva pri monitore. U dospelých je to o to horšie. Dospelý majú skoro každý čo robiť.

Maja
Anonymný


Návrat hore Goto down

Divoké Kmene Empty Re: Divoké Kmene

Odoslať pre Bio Št február 12, 2009 12:06 am

Admin napísal:Tak "čo z toho máme"...
Tak napríklad sekundárna záležitosť na divokých kmeňoch je aj to, že tam naväzuješ známosti, lebo sa tam v podstate zoznamuješ. Nieje to iba pri vytváraní aliancii. Keby sa v tej hre nelúpilo, tak by ju skoro nikto nehral, ale je fakt, že je toho v tej hre lúpeného dosť veľa.

Tak ja teraz hrám skôr Travián než tie Divoké Kmene, ale tak, či tak by som to nenazval nudov. Jasné, že sú tam dlhé čakačky na suroviny, ale na druhú stranu to je pre udržanie napätia. ja som odtiaľ tiež skoro odišiel kvôli čakačkám na základné suroviny, ale ak vidíš, že sa ti darí napriek tomu, že ti nič nehrá do karát, tak ťa to začne baviť.

Ked´sa mám priznať, tak ja som tam toho tiež dosť veľa nalúpil. Ani tak nie v Divokých kmeňoch, ale skôr v Traviáne. Ja som mal dedinu na severovýchode, neviem kde ty.

Myslím, že všade sa dá naviazať viac známostí ako pri Pc hrách. Možno pri tej zábavke nejaký kontakt, aj naviazeš, ale koľko takých kontaktov v porovnaní s osobným kontaktom, ktorý získaš oveľa rýchlejšie a jednoduchšie pri normálnom zoznamovaní je?

Pri tých tvojich divokých kmeňoch naozaj môžeš zabíjať čas, ale v konečnnom dôsledku je to ajtak iba zabíjanie času. Sám vieš, že by ho bolo možné využiť, aj nejako inak. Než u Travián, alebo Divoké kmene, tak stále ide iba o hry a nie o nič seriozne.
Bio
Bio

Počet príspevkov : 24
Location : Bratislava
Registration date : 12.01.2009

Návrat hore Goto down

Divoké Kmene Empty Re: Divoké Kmene

Odoslať pre Bio Št február 12, 2009 12:09 am

Maja napísal:Tie vaše divoké kmene sú pre ľudí, ktorý sú v školskom veku, alebo jednoducho nevedia čo s časom. Ak niekto nevie využiť svoj čas a teda, ani žiadny potenciál, tak je pre neho ideálne sadnúť si k monitoru a zahrať si nejakú hru ako napríklad tie spomínané divoké kmene. O to viac, že v tej hre sa skoro nič nedeje a už len ten názov: "Divoké Kmene" vo mne evokuje niečo "nomádskeho" a predpotopného. Až budem mať dieťa, tak sa určite poteším skôr tomu ak bude hrať divoké kmene, než by mal skúšať napríklad nejaké drogy na ulici, ale aj u toho decka by som zvažovala, či nemôže robiť aj niečo užitočnejšie a nie stráviť roky dectva pri monitore. U dospelých je to o to horšie. Dospelý majú skoro každý čo robiť.

V podstate sa dá povedať, že až na mänšie drobnosti sa s tým názorom stotožňujem. Určite, že niejde o záležitosť veku, ale predsa len je čas využiteľný aj lepším spôsobom než len hraním nejakých "Divokých kmeňov", alebo hociakých iných hier á la Travián.
Bio
Bio

Počet príspevkov : 24
Location : Bratislava
Registration date : 12.01.2009

Návrat hore Goto down

Divoké Kmene Empty Re: Divoké Kmene

Odoslať pre Admin Pi február 13, 2009 4:18 pm

Maja napísal:Tie vaše divoké kmene sú pre ľudí, ktorý sú v školskom veku, alebo jednoducho nevedia čo s časom. Ak niekto nevie využiť svoj čas a teda, ani žiadny potenciál, tak je pre neho ideálne sadnúť si k monitoru a zahrať si nejakú hru ako napríklad tie spomínané divoké kmene. O to viac, že v tej hre sa skoro nič nedeje a už len ten názov: "Divoké Kmene" vo mne evokuje niečo "nomádskeho" a predpotopného. Až budem mať dieťa, tak sa určite poteším skôr tomu ak bude hrať divoké kmene, než by mal skúšať napríklad nejaké drogy na ulici, ale aj u toho decka by som zvažovala, či nemôže robiť aj niečo užitočnejšie a nie stráviť roky dectva pri monitore. U dospelých je to o to horšie. Dospelý majú skoro každý čo robiť.

Ešte, že niesom tvoj syn .

Admin
Administrátor fóra

Počet príspevkov : 386
Registration date : 11.01.2009

Návrat hore Goto down

Divoké Kmene Empty Re: Divoké Kmene

Odoslať pre CO2 Pi február 20, 2009 8:24 pm

Maja napísal:Tie vaše divoké kmene sú pre ľudí, ktorý sú v školskom veku, alebo jednoducho nevedia čo s časom. Ak niekto nevie využiť svoj čas a teda, ani žiadny potenciál, tak je pre neho ideálne sadnúť si k monitoru a zahrať si nejakú hru ako napríklad tie spomínané divoké kmene. O to viac, že v tej hre sa skoro nič nedeje a už len ten názov: "Divoké Kmene" vo mne evokuje niečo "nomádskeho" a predpotopného. Až budem mať dieťa, tak sa určite poteším skôr tomu ak bude hrať divoké kmene, než by mal skúšať napríklad nejaké drogy na ulici, ale aj u toho decka by som zvažovala, či nemôže robiť aj niečo užitočnejšie a nie stráviť roky dectva pri monitore. U dospelých je to o to horšie. Dospelý majú skoro každý čo robiť.

Ak by si slušne zarábala, tak by tvoj muž nemusel sekať drevo a ty zase náhaňaťč kobylky a húsenice do hrnca ako indiánka.

CO2

Počet príspevkov : 34
Registration date : 12.01.2009

Návrat hore Goto down

Divoké Kmene Empty Re: Divoké Kmene

Odoslať pre Sofia Po február 23, 2009 6:57 pm

To akože že by nemusel sekať to drevo, lebo by nemal peniaze, alebo čo? Nedáva to nejaký hlboký zmysel. Ale to iba na margo, aby bolo jasné.

Sofia

Počet príspevkov : 21
Registration date : 12.01.2009

Návrat hore Goto down

Divoké Kmene Empty Re: Divoké Kmene

Odoslať pre XY Pi marec 06, 2009 11:45 am

Radšej nechaj plávať...
XY
XY

Počet príspevkov : 38
Registration date : 13.01.2009

Návrat hore Goto down

Divoké Kmene Empty Re: Divoké Kmene

Odoslať pre Sandra So marec 07, 2009 5:21 pm

Ty si "XY" asi dosť na takéto stredoveké situované hry a všetko čo sa stredoveku týka čo? To, že si ako malý hravý chlapec no dobre, ale hrami si zaujatý asi poriadne či nie?

Sandra

Počet príspevkov : 112
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 12.01.2009

https://zeleny.slovakforum.net/html-h2.htm

Návrat hore Goto down

Divoké Kmene Empty Re: Divoké Kmene

Odoslať pre XY Ne marec 08, 2009 4:32 pm

Sandra napísal:Ty si "XY" asi dosť na takéto stredoveké situované hry a všetko čo sa stredoveku týka čo? To, že si ako malý hravý chlapec no dobre, ale hrami si zaujatý asi poriadne či nie?
Stžredoveké ani nie. Iba som volakedy hrával Travian a Divoké kmene, nič viac. Tú fotku nemusíš brať zase až tak vážne. A pokial ide o hry, tak zaujatý... Zaujatý áno, ale iným než hrami.
XY
XY

Počet príspevkov : 38
Registration date : 13.01.2009

Návrat hore Goto down

Divoké Kmene Empty Re: Divoké Kmene

Odoslať pre Nightrider Po marec 09, 2009 4:44 pm

Tak divoké kmene majú otrasnú grafiku, ale travián je po tejto stránke dobrý. Inak je to o tom istom.
Nightrider
Nightrider

Počet príspevkov : 28
Registration date : 12.01.2009

Návrat hore Goto down

Divoké Kmene Empty Re: Divoké Kmene

Odoslať pre XY Po marec 16, 2009 9:19 pm

XY
XY

Počet príspevkov : 38
Registration date : 13.01.2009

Návrat hore Goto down

Divoké Kmene Empty Re: Divoké Kmene

Odoslať pre Kraus Po marec 16, 2009 9:27 pm

Ak vynechame tu cesku www, tak kvoli tomu aby si niekto nezalozil vlastnu www, ktorej adresa sa odlisuje iba pomlckou, alebo niecim podobnym.

Kraus
Anonymný


Návrat hore Goto down

Divoké Kmene Empty Re: Divoké Kmene

Odoslať pre XY Ut marec 17, 2009 9:11 pm

Kraus napísal:Ak vynechame tu cesku www, tak kvoli tomu aby si niekto nezalozil vlastnu www, ktorej adresa sa odlisuje iba pomlckou, alebo niecim podobnym.
To bola iba rečnícka otázka a nečakal som naozaj odpoved´
XY
XY

Počet príspevkov : 38
Registration date : 13.01.2009

Návrat hore Goto down

Divoké Kmene Empty Re: Divoké Kmene

Odoslať pre William St marec 18, 2009 8:09 am

Ja som to teraz zacal hrat a nemám ziaqdne suroviny, lebo vsetko mi ulupia najazdnici. Ked si postavim nejaku armadu a mam uz zopar vojacikov, tak ich znicia najazdnici a tych je stovky. Hrat kmene je strasny zrut casu a nic z toho.

William
Anonymný


Návrat hore Goto down

Divoké Kmene Empty kmene

Odoslať pre Lulaby Ne september 13, 2009 6:21 am

Ja náhodou divoké kmene velmi doporucujem, hrám to na slovensku uz rok a hodne sa aj zmenilo, grafika sa vylepsila a zoznamila som sa tam s kopec fajn ludmi. O tom aj tie hry su, zoznamit sa, popisat si, beriem to uz ako taky chat, ale je to aj stale fajn strategia. A travian som tiez hrala, ale tam je to len o peniazoch, musite si kupovat zlatky, ak tam chcete byt dobry, a su tam aj dual ucty, co mi prijde nefer. A takisto sa tie kmene daju hrat fakt rekreacne, cas to zabera len tolko, kolko tomu venujete.

Lulaby
Anonymný


Návrat hore Goto down

Divoké Kmene Empty Re: Divoké Kmene

Odoslať pre Mimi Pi september 18, 2009 12:25 pm

Tiez to hravam a v zasade ma to bavi, ale nie az tak na zaciatku ako viac neskorsie. Ved praveze ten dej sa vyvija velmi pomali. Dlho treba cakat na to kym sa zvysi produkcia, ale to aj v Traviane a nie iba v Divokych Kmenoch. Ale pokial ide o strategiu, tak tento druh hry je asi naozaj najlepsi a cloveka to bavi viac ak vie, ze to nieje na hodinu, alebo tyzden, ale na cele mesiace.

Mimi
Anonymný


Návrat hore Goto down

Divoké Kmene Empty Re: Divoké Kmene

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.