Ochranárske Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TRAVIAN

4 posters

Goto down

TRAVIAN Empty TRAVIAN

Odoslať pre Admin Št január 15, 2009 2:01 pm

Travian

Travián je online strategická hra, ktorá sa hraje iba online cez internet a spolu s tisícami spolu a protihráčov. Travián je sytuovaný v stredovom prostredí a hráči stavajú mestá, budujú armády a rozširujú polia a bane. Hráči sa svojimi armádami, opevňujú a vyzbrojujú, môžu napadnúť a kradnúť si navzájom suroviny. Sami si vyberú kolko a kam pošlú vojakov. Hrali ste už Travián?TRAVIAN Knight11
Obr.: stredoveké rytiera


Naposledy upravil Admin dňa So február 14, 2009 2:39 am, celkom upravené 1 krát.

Admin
Administrátor fóra

Počet príspevkov : 386
Registration date : 11.01.2009

Návrat hore Goto down

TRAVIAN Empty Re: TRAVIAN

Odoslať pre XY Pi január 16, 2009 12:21 am

Ale áno, hrával som. Zo začiatku je to nuda a mal som sa pri tom problém udržať, lebo je to hra na dlho, veru naozaj na dlho... 13.mesiacov a prvé dni to s baniami ide až príliš pomali.
XY
XY

Počet príspevkov : 38
Registration date : 13.01.2009

Návrat hore Goto down

TRAVIAN Empty Re: TRAVIAN

Odoslať pre Sofia St január 21, 2009 11:19 pm

Neviem čo takého na tom máte. Ak prídem za frajerom a čakám, že spolu nieka pôjdeme a budeme chvíľu sami, ale on namiesto toho sedí pri nejakej ... hre a hovorí, že nech chvíľu počkam, že o najprv musí dohrať, tak je to asi trochu príliš.

Sofia

Počet príspevkov : 21
Registration date : 12.01.2009

Návrat hore Goto down

TRAVIAN Empty Re: TRAVIAN

Odoslať pre XY Pi marec 06, 2009 11:49 am

Sofia napísal:Neviem čo takého na tom máte. Ak prídem za frajerom a čakám, že spolu nieka pôjdeme a budeme chvíľu sami, ale on namiesto toho sedí pri nejakej ... hre a hovorí, že nech chvíľu počkam, že o najprv musí dohrať, tak je to asi trochu príliš.
Ja niesom tvoj frajer Sofia... ale nebudem to rozpitvávať
XY
XY

Počet príspevkov : 38
Registration date : 13.01.2009

Návrat hore Goto down

TRAVIAN Empty Re: TRAVIAN

Odoslať pre Nightrider Po marec 09, 2009 4:46 pm

No, Sofia...ja Travian nehrávam, takže kedy máš čas?
Nightrider
Nightrider

Počet príspevkov : 28
Registration date : 12.01.2009

Návrat hore Goto down

TRAVIAN Empty Re: TRAVIAN

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.