Ochranárske Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Misie do zahraničia

5 posters

Goto down

Misie do zahraničia Empty Misie do zahraničia

Odoslať pre Nightrider St január 14, 2009 7:42 am

Máte typy na misie? Kde sa dá ísť na misiu?

Na začiatku roka 2008 som skonštatoval, že nemám založenú rodinu, ani priatelku, žiadne záväzky na Slovensku a vôbec nič ma tu nedrží. Rád cestujem a zpoznávam, takže to velmi dlho netrvalo a začal som hladať na internete nejaké misie. Už predtým som počul o ropných plošinách v mori, kde sa dá neuveritelne dobre zarobiť, ale poradovník žiadatelov je dlhí ako na darcovstvo orgánov. Samozrejme, že už predtým som na iternete niečo našiel, ale išlo iba o cirkev. Potom som počul o červenom kríži. Počul som, že ak niekto pôjde pracovať s červeným krížom do oblasti v, ktorej zúri vojna, tak si môže privirobiť desiatky tisícov mesačne a jedna misia trvá 2.mesiace. Okamžite som to chcel zobrať a nabaliť sa, ale po tom čo som tam zatelefonoval ma oboznámili s tým, že už nejaký ten rok nikde neboli. ževraj naposledy boli v juhovýchodnej ázii, pri nejakom prírodnom nešťastí.

Prečo červený kríž z iných krajín má neporovnatelne väčšie finančné prostriedky, aby si mohol dovoliť vysielať ľudí na misie a v SR červený kríž nemá skoro na nič? štát si môže dovoliť poslať vojakov do vojny v Iraku za nenormálne prachy a odôvodnené je to tým, že sú protichemická a ochraňujú životy, ale červenému krížu na humanitnú akciu neprispejú.

Vie niekto o nejakej misii, kde by sa dali zarobiť peniaze? A kludne by to mohlo byť, aj environmentalistické, alebo niečo podobné.
Nightrider
Nightrider

Počet príspevkov : 28
Registration date : 12.01.2009

Návrat hore Goto down

Misie do zahraničia Empty Re: Misie do zahraničia

Odoslať pre XY St január 14, 2009 11:04 am

XY
XY

Počet príspevkov : 38
Registration date : 13.01.2009

Návrat hore Goto down

Misie do zahraničia Empty Re: Misie do zahraničia

Odoslať pre Admin Št január 15, 2009 11:52 pm


Admin
Administrátor fóra

Počet príspevkov : 386
Registration date : 11.01.2009

Návrat hore Goto down

Misie do zahraničia Empty Re: Misie do zahraničia

Odoslať pre Nightrider St január 21, 2009 11:30 pm

Ono je to v podstate možné iba cez cudzinu, lebo zo Slovenska sa neorganizuje nič okrem toho čo má cirkev.
Nightrider
Nightrider

Počet príspevkov : 28
Registration date : 12.01.2009

Návrat hore Goto down

Misie do zahraničia Empty Re: Misie do zahraničia

Odoslať pre Sofia Pi január 23, 2009 4:16 am

čo ti na Slovensku snád´nieje dobre? Prečo sa za každú cenu trepeš do cudziny a ešte k tomu na nejakú misiu? Misie sú snád´také úžasné, alebo čo?

Sofia

Počet príspevkov : 21
Registration date : 12.01.2009

Návrat hore Goto down

Misie do zahraničia Empty Re: Misie do zahraničia

Odoslať pre XY Št január 29, 2009 4:24 pm

Sofia napísal:čo ti na Slovensku snád´nieje dobre? Prečo sa za každú cenu trepeš do cudziny a ešte k tomu na nejakú misiu? Misie sú snád´také úžasné, alebo čo?

Ale isteže na Slovensku je predsa famozne, no nie? Najsilnejšia ekonomika v Europe, najdoprajnejší ľudia...
XY
XY

Počet príspevkov : 38
Registration date : 13.01.2009

Návrat hore Goto down

Misie do zahraničia Empty Re: Misie do zahraničia

Odoslať pre Sandra So január 31, 2009 11:08 pm

Sofia napísal:čo ti na Slovensku snád´nieje dobre? Prečo sa za každú cenu trepeš do cudziny a ešte k tomu na nejakú misiu? Misie sú snád´také úžasné, alebo čo?

Rešpektuj názory iných. Každý si so svojim životom môže robiť čo chce

Sandra

Počet príspevkov : 112
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 12.01.2009

https://zeleny.slovakforum.net/html-h2.htm

Návrat hore Goto down

Misie do zahraničia Empty Re: Misie do zahraničia

Odoslať pre Nightrider Po marec 09, 2009 4:37 pm

Sofia napísal:čo ti na Slovensku snád´nieje dobre? Prečo sa za každú cenu trepeš do cudziny a ešte k tomu na nejakú misiu? Misie sú snád´také úžasné, alebo čo?

Ved´Slovensko, Slováci a život na Slovensku je bezchybný, nie? Všetko je tu podla teba asi úžasné. Alebo ako si to myslela?
Nightrider
Nightrider

Počet príspevkov : 28
Registration date : 12.01.2009

Návrat hore Goto down

Misie do zahraničia Empty Re: Misie do zahraničia

Odoslať pre pepzdep St marec 24, 2010 9:36 pm

no aj ja som začala rozmýšlať nad podobnými vecami...a už si niečo zohnal??

pepzdep
Anonymný


Návrat hore Goto down

Misie do zahraničia Empty Re: Misie do zahraničia

Odoslať pre Sandra So marec 27, 2010 8:04 pm

Kedže už veľmi dávno neodpisoval, tak asi áno. No to vieš... ak ideš napríklad do Afriky, tak nemôžeš počítať s tým, že budeš môcť byť často na internete, pretože pôsobisko týchto misii obvykle nieje práve v nejakých destinačných oblastiach s káblovkou, internetom, radovou zástavbou hetelov do, ktorých by oblubovali chodiť turisti. Sú radi ak majú vždy prístup na dosah k liekom a lekárskemu ošetreniu, jedlu a pitnej vode.

Sandra

Počet príspevkov : 112
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 12.01.2009

https://zeleny.slovakforum.net/html-h2.htm

Návrat hore Goto down

Misie do zahraničia Empty Re: Misie do zahraničia

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics
» Misie

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.