Ochranárske Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prvé kontakty s ochranárskymi organizáciami

4 posters

Goto down

Prvé kontakty s ochranárskymi organizáciami Empty Prvé kontakty s ochranárskymi organizáciami

Odoslať pre Admin Ut január 13, 2009 9:41 am

Ak ste dobrovolník/(čka) aktivista/(ka), člen, alebo zamestnanec v nejakej ochranárskej organizácii, tak ako ste sa do nej dostali? Prvý kontakt bol cez internet, prišli ste tam rovno osobne, alebo ste tam niekoho poznali?

Admin
Administrátor fóra

Počet príspevkov : 386
Registration date : 11.01.2009

Návrat hore Goto down

Prvé kontakty s ochranárskymi organizáciami Empty Re: Prvé kontakty s ochranárskymi organizáciami

Odoslať pre Vierka Po marec 02, 2009 12:50 pm

Cez internet... jednoducho som vyplnila formulár a prišla mi obálka z pošty s dalším. Ale ževraj to ide aj osobne, tak...

Vierka

Počet príspevkov : 35
Registration date : 13.02.2009

Návrat hore Goto down

Prvé kontakty s ochranárskymi organizáciami Empty Re: Prvé kontakty s ochranárskymi organizáciami

Odoslať pre XY Pi marec 06, 2009 11:53 am

ževraj ide. Povedal bz som, že určite áno
XY
XY

Počet príspevkov : 38
Registration date : 13.01.2009

Návrat hore Goto down

Prvé kontakty s ochranárskymi organizáciami Empty Re: Prvé kontakty s ochranárskymi organizáciami

Odoslať pre Admin So marec 07, 2009 6:54 pm

Ja som mal vždy nejaký taký vsťah k prírode. Vždy ma to zaujímalo a rozmýšlal som čo s tým. Stať sa aktivistom bola pre mňa zaujímavá možnosť, ale aj skúsenosť a v nejakých 18-19.rokoch som prvý krát osobne prišiel a začal s nejakými organizovanými aktivitami.


Naposledy upravil Admin dňa Ut marec 10, 2009 12:00 am, celkom upravené 1 krát.

Admin
Administrátor fóra

Počet príspevkov : 386
Registration date : 11.01.2009

Návrat hore Goto down

Prvé kontakty s ochranárskymi organizáciami Empty Re: Prvé kontakty s ochranárskymi organizáciami

Odoslať pre Nightrider Po marec 09, 2009 4:43 pm

No, ja som na nejakej takej solo dráhe a občas podpisujem petície, nejakej demonštrácie sa aj zúčastním, ale nič pravidelné. Mám info o akciách z iných zdrojov.
Nightrider
Nightrider

Počet príspevkov : 28
Registration date : 12.01.2009

Návrat hore Goto down

Prvé kontakty s ochranárskymi organizáciami Empty Re: Prvé kontakty s ochranárskymi organizáciami

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.