Ochranárske Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bod G

+2
Tobi
Admin
6 posters

Goto down

Bod G Empty Bod G

Odoslať pre Admin Ut máj 12, 2009 4:10 am

Bod G bol v roku 2008 potvrdený doktorom Emmanuele Jannini z Università dell’ Aquila v Taliánsku. Síce sa o ňom vie už dlhé roky, ale na celom svete sa viedli diskusie o tom, či bod G existuje ako má, alebo existuje a neplní vnemovú funkciu. Teda inými slovami: "Diskutovalo sa, či môže mať žena aj vnútrovaginálny orgazmus stimuláciou vagíny, aj bez stimulácie kritorisu". Starým zástancom teorie o vnútrovaginálnom orgazme bol psycholog Sigmund Freud, ktorý bol pôvodným povolaním Gynekolog. Dr. Freud presadzoval názor, že žena môže dosiahnuť kvalitnejší orgazmus stimuláciou vagíny a to v bode G, o ktorého existencii sa diskuskutovalo. Freundov výklad vaginálneho orgazmu bol vnímaný ako idea "mužského lobbingu" podávaná prispôsobivým ženám. Podla teorie vnútorovaginálneho orgazmu má byť silnejší než vyvolaný stimuláciou kritorisu.

Dr. Janini zistil, že bod G síce existuje, ale nie každá žena s ním dosahuje orgazmus. Podla Janiniho to nieje iba záležitosť psychicky a hormonou. Jeho pokusnou vzorkou boli 28.ročné ženy, ktorým robil snímky z, ktorých bolo možné dozvedieť sa niečo o tkanive a vytvoriť štatistiky. Podla vysledkov "bádania" Janini zverejnil teoriu, že: " ženy, ktoré nedosahujú vnútrovaginálny orgazmus disponujú zosilnenou tkáňou vo vagíne, ale podla neho je možné orgazmus "vhodnými cvykmi" natrénovať. Janini sa vyjadril s ideou o tom, že ženy, ktoré nedosahujú orgazmus inak než s kritorisom majú zosilnenú tkáň, ale v bode G nedosahujú orgazmus, ani niektoré ženy z tých čo majú tkáň s fyzickými predpokladmi k orgazmu. Po doporučení Janínim ako majú ženy trénovať u, niektorých z nich pri tréningu nastal aj ograzmus v bode G.

Viac než polovica zo žien, ktoré boli u Janiniho "bádané", zažívali orgazmus s popracovaním s kritorisom a nie pri bode G. Veľa z nich ho dosiahlo po doporučeniach Janinim.

žltý bod na obrázku je bodom G.
Bod G


Naposledy upravil Admin dňa So september 19, 2009 12:55 pm, celkom upravené 3 krát.

Admin
Administrátor fóra

Počet príspevkov : 386
Registration date : 11.01.2009

Návrat hore Goto down

Bod G Empty Re: Bod G

Odoslať pre Virdley St máj 20, 2009 8:08 pm

Ako hlboko je bod G?

Virdley
Anonymný


Návrat hore Goto down

Bod G Empty Re: Bod G

Odoslať pre Admin Ut máj 26, 2009 1:09 pm

3-5.cm.

Admin
Administrátor fóra

Počet príspevkov : 386
Registration date : 11.01.2009

Návrat hore Goto down

Bod G Empty Re: Bod G

Odoslať pre Tobi Ne august 30, 2009 1:09 am

Velmi prakticke informacie na webe o ekologii.

Tobi

Počet príspevkov : 73
Location : Bratislava
Registration date : 07.05.2009

Návrat hore Goto down

Bod G Empty Re: Bod G

Odoslať pre Admin Ne august 30, 2009 12:30 pm

Nikto netvrdí, že to má niečo spoločné a prečo? Tým, že je tu aj niečo o Bode G to predsa nieje web iba o ekologii. Ak budem citovať: "Príroda je všetko okolo nás", tak stále budeš mať pravdu, ale toto je diskusné forum s oniečo širším okruhom tém.

Admin
Administrátor fóra

Počet príspevkov : 386
Registration date : 11.01.2009

Návrat hore Goto down

Bod G Empty bod-g

Odoslať pre Evenduka Št september 17, 2009 10:39 pm

No, ze by bod-g bol o lepsom orgazme... Ono je rozdiel, ci je nieco intenzivne, alebo to iba dlsie trva.

Evenduka
Anonymný


Návrat hore Goto down

Bod G Empty Bod-G

Odoslať pre Kiby Pi september 18, 2009 11:38 am

Kazdá asi nema rovnaku skusenost. Preto je to asi take kontroverzne, ze niektore si aj myslia, ze ziadny orgamizcky Bod-G ani nieje, alebo hladaju pricinu v niecom inom. Ajtak nerozumiem tomu ako sa na to moze spitat nejake dievca, ze kde je ak to citi. Asi v nom teda nema kazda rovnaku citlivost.

Kiby
Anonymný


Návrat hore Goto down

Bod G Empty Re: Bod G

Odoslať pre Sandra Št september 24, 2009 4:31 pm

To by vystelovalo prečo niektoré ženy dosahujú G orgazmus až okolo 30.rokov, ak je to anatomické, lebo vnútorné prostredie sa časom mení. Ale myslím, že je to aj psychcká a celkovo emocionálna záležitosť. Na Janynim asi niečo bude... zaujímalo by ma aké cvyky im to doporučoval, ale viem si domyslieť aj sama.

Sandra

Počet príspevkov : 112
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 12.01.2009

https://zeleny.slovakforum.net/html-h2.htm

Návrat hore Goto down

Bod G Empty bod g

Odoslať pre Anonymna Ne október 04, 2009 8:49 pm

My ako zeny pozname bod g asi trochu viacej nez vacsina muzov. Mne sa paci, ked mam orgazmus s vystrekom. Samozrejme, ze tym mam na mysli vystrek z bodu g vo vaginke.
Ale kedze je to z druhej strany mechura, tak ak je mechur plny, tak pri laskani pritlaca bodom g, tak potom je to podla mna najlepsie.

Anonymna
Anonymný


Návrat hore Goto down

Bod G Empty Re: Bod G

Odoslať pre db Ne október 04, 2009 9:26 pm

Ak je tomu tak, teda rad sa necham poucit od zeny, ak naozaj vedia lepsie. Inak zaujimalo by ma co su to za cvyki co doporucoval ten doktor pacienkam, aby to cvycili a ze potom vysetrovane zeny maju dosahovat orgazmus aj s muzmi.

db

Počet príspevkov : 4
Registration date : 04.10.2009

Návrat hore Goto down

Bod G Empty Re: Bod G

Odoslať pre Fox So október 31, 2009 6:12 pm

To ale nieje velmi optimisticka sprava pre dost znacnu cast zien a nakoniec aj muzov.

Fox

Počet príspevkov : 42
Registration date : 31.10.2009

Návrat hore Goto down

Bod G Empty Re: Bod G

Odoslať pre Admin So október 31, 2009 8:13 pm

Ako sa to väzme... ak sa vie v čom je problém, tak je možné zystiť aj to ako ten problém riešiť. Ale je množstvo dôvodou prečo žena nedosiahne orgazmus v bode G a všetko nemožno pripisovať iba prírode, prípadne veku kedže ženy po 28.rokoch sú na tom údajne po tejto stránke lepšie.

Admin
Administrátor fóra

Počet príspevkov : 386
Registration date : 11.01.2009

Návrat hore Goto down

Bod G Empty Re: Bod G

Odoslať pre Fox So október 31, 2009 9:10 pm

To mozno, ale to ten "Doktore" mohol aj rovno ku G-cku prilozit manual, lebo tvdi, ze pacienkam tie rady dava.

Fox

Počet príspevkov : 42
Registration date : 31.10.2009

Návrat hore Goto down

Bod G Empty Re: Bod G

Odoslať pre Apol65 So október 31, 2009 10:10 pm

Tak ja by som chcel mat tiez taku profesiu ako "doktore" a badat po bodoch G.

Apol65

Počet príspevkov : 12
Registration date : 29.10.2009

Návrat hore Goto down

Bod G Empty Re: Bod G

Odoslať pre Sandra Ne november 01, 2009 3:07 pm

Veda vie byť fascinujúca, čo? Smile

Sandra

Počet príspevkov : 112
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 12.01.2009

https://zeleny.slovakforum.net/html-h2.htm

Návrat hore Goto down

Bod G Empty Re: Bod G

Odoslať pre Fox Pi november 06, 2009 2:31 pm

Naozaj velmi fascinujuca Very Happy Chcel by som viest vlastny vyskum o bode G, mozno by som aj na to dostal vlastny Grant, ale niesom gynekolog. Skoda, uz viem ako to v skole mysleli, ze sa ucime iba sami pre seba a nerobime to pre rodicou Very Happy. Nevadi, nikdy nieje neskoro zahajit osobny vyskum, iba tak... Nepotrebujem sa s tym dostat do novín, alebo aby sa o tom hovorilo v Tv, hlavne aby som... Niektore veci sa ajtak nerozpravaju vsade. Bol by zo mna velmi pochiderny gynekolog Very Happy, ale pacientky by ochchadzali spokojne a s usmevom.

Fox

Počet príspevkov : 42
Registration date : 31.10.2009

Návrat hore Goto down

Bod G Empty Re: Bod G

Odoslať pre Tobi St november 18, 2009 1:04 am

takze grant na vyskum bodu G? No... tak to je sen asi kazdeho nezadaneho heterosexualneho muza Very Happy To uz je naozaj ako sa vravi:
robim nieco v co verim a praca ma niecim naplna. Nechodim do prace iba kvoli peniazom". Naozaj je dolezite mat pracu, ktora cloveka aj bavi, ale treba zit aj v realite.

Tobi

Počet príspevkov : 73
Location : Bratislava
Registration date : 07.05.2009

Návrat hore Goto down

Bod G Empty bod g obrazky

Odoslať pre Fox Po november 23, 2009 8:20 pm

Inak celkom dobre znazornene obrazky bodu g. Viem si predstavit preco nejaky panic vyhladava na internete taketo obrazky ak sa chysta na to po prvy krat. Ale ved nikto to zase nebude skusat trebars do ucha aj bez toho, aby ich videl, alebo si nechal poradit.

Fox

Počet príspevkov : 42
Registration date : 31.10.2009

Návrat hore Goto down

Bod G Empty Re: bod g obrazky

Odoslať pre Tobi Št december 17, 2009 5:11 pm

Tak do ucha? Neviem, ale ja som to po prvý krát aspoň neskúšal do oka, ani nikam kam som nemal. Ale ajtak som si pred zopár rokmi pozeral podobné obrázky bodu g, ale až potom.

Tobi

Počet príspevkov : 73
Location : Bratislava
Registration date : 07.05.2009

Návrat hore Goto down

Bod G Empty Re: Bod G

Odoslať pre Sandra Pi február 05, 2010 3:25 am

Do oka, ucha aj kadekam podobobne by to pre babu asi nebolo bohvie aký pôžitok.

Sandra

Počet príspevkov : 112
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 12.01.2009

https://zeleny.slovakforum.net/html-h2.htm

Návrat hore Goto down

Bod G Empty Re: Bod G

Odoslať pre Edward Pi máj 28, 2010 2:29 am

Ono aj do ucha? Mám horúci typ na sobotnajsiu noc Smile

Edward
Anonymný


Návrat hore Goto down

Bod G Empty Re: Bod G

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.