Ochranárske Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prečo sú krajiny 3.sveta chudobné a vo vojnách

3 posters

Goto down

Prečo sú krajiny 3.sveta chudobné a vo vojnách Empty Prečo sú krajiny 3.sveta chudobné a vo vojnách

Odoslať pre Admin Št január 15, 2009 4:57 pm

Prečo sú krajiny 3.sveta chudobné a vo vojnách? Prečo sú dnes tieto krajiny nazývané tretím svetom?

Admin
Administrátor fóra

Počet príspevkov : 386
Registration date : 11.01.2009

Návrat hore Goto down

Prečo sú krajiny 3.sveta chudobné a vo vojnách Empty Re: Prečo sú krajiny 3.sveta chudobné a vo vojnách

Odoslať pre Nightrider St január 21, 2009 5:16 am

Tak ono je rozdiel ak má niekto za suseda napr.: Nigériu ako Nemecko, ktoré má silnú ekonomiku a najväčší trh v Europe, ktorý je kúpischopný a češi so Slovákmi tam nachádzajú odbytište pre svoje výrobky a o investíciach odtial ani nevravím. Jednoducho sused so silnou ekonomikou vždy ťahá vyššie ostatné štáty a v Afrike nieje s kým obchodovať a o tom, že tam sú neustále vojny, ani nevravím.
Nightrider
Nightrider

Počet príspevkov : 28
Registration date : 12.01.2009

Návrat hore Goto down

Prečo sú krajiny 3.sveta chudobné a vo vojnách Empty Re: Prečo sú krajiny 3.sveta chudobné a vo vojnách

Odoslať pre Vierka Ut február 17, 2009 4:05 pm

Night Rider napísal:Tak ono je rozdiel ak má niekto za suseda napr.: Nigériu ako Nemecko, ktoré má silnú ekonomiku a najväčší trh v Europe, ktorý je kúpischopný a češi so Slovákmi tam nachádzajú odbytište pre svoje výrobky a o investíciach odtial ani nevravím. Jednoducho sused so silnou ekonomikou vždy ťahá vyššie ostatné štáty a v Afrike nieje s kým obchodovať a o tom, že tam sú neustále vojny, ani nevravím.

Neviem, ale ja som pozerala film Zeitgeist a to ešte dávno predtým než som tu bola prvý krát. Dosť z toho filmu toho verím a na iné mám zase vlastný názor.

Africké štáty sú umelo pozlepované po kolonizácii a občianske vojny sú tam niečo úplne bežné. Jasné, že ak sa tam neustále bojuje, tak tam nič prosperovať nebude.

Vierka

Počet príspevkov : 35
Registration date : 13.02.2009

Návrat hore Goto down

Prečo sú krajiny 3.sveta chudobné a vo vojnách Empty Re: Prečo sú krajiny 3.sveta chudobné a vo vojnách

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.